Raad voor maatschappelijk welzijn

 raad voor maatschappelijk welzijn is identiek samengesteld als de gemeenteraad. Voor de legislatuur 2019-2024  telt de raad 31 raadsleden. De meerderheid wordt gevormd door Open Ieper (9 raadsleden), sp.a (5 raadsleden) en N-VA (3 raadsleden). Tot de oppositie behoren CD&V (10 raadsleden), Groen (2 raadsleden) en Vlaams Belang (2 raadsleden).

De raad voor maatschappelijk welzijn vergadert iedere eerste maandag van de maand aansluitend op de gemeenteraad in de raadzaal van het AC Auris. Deze zittingen zijn altijd openbaar, behalve wanneer het om persoonsgebonden aangelegenheden gaat. Je mag de openbare vergaderingen bijwonen als burger, maar je mag niet tussenkomen.

Kalender 2019: 28 januari, 25 februari, 1 april, 6 mei, 3 juni, 1 juli, 2 september, 7 oktober, 4 november en 2 december.

Agenda

Verslagen

Samenstelling

 
  Ann-Sophie Himpe
Voorzitter




Open Ieper - 9 zetels 
  Emmily Talpe
Burgemeester
 Emmily.talpe@ieper.be 
  Patrick Benoot  Patrick.benoot@ieper.be 
  Diego Desmadryl  Diego.desmadryl@ieper.be 
  Edouard Wallays  Edouard.wallays@ieper.be 
  Thijs Descamps  Thijs.descamps@ieper.be 
  Isabelle Duquesne  Isabelle.dusquesne@ieper.be 
  Gaetan Dumoulin  Gaetan.dumoulin@ieper.be 
  Sarah Bouton  Sarah.bouton@ieper.be 
sp.a - 5 zetels 
  Philip Bolle

Philip.bolle@ieper.be 
  Valentijn Despeghel Valentijn.despeghel@ieper.be  
  Ives Goudeseune

 

 Ives.goudeseune@ieper.be 

 

Evelyn Bouchaert 

Fractieleider
Evelyn.bouchaert@ieper.be 
  Andy Verkruysse Andy.verkruysse@ieper.be  
N-VA - 3 zetels     
  Eva Ryde
Schepen
Eva.ryde@ieper.be 
 

Jan Delie

Fractieleider

 

Jan.delie@ieper.be 

 
  Dimitry Soenen
Schepen
 Dimitry.soenen@ieper.be 
Oppositie     
CD&V - 10 zetels 
  Katrien Desomer
Fractieleider
Katrien.desomer@ieper.be 
  Dieter Deltour

Dieter.deltour@ieper.be 
 
  Stephaan De Roo

Stephaan.deroo@ieper.be 
 
  Jan Laurens Jan.laurens@ieper.be  
  Els Morlion Els.morlion@ieper.be 
  Stefaan Williams Stefaan.williams@ieper.be  
  Miet Durnez  Miet.durnez@ieper.be 
  Jan Breyne

Jan.breyne@ieper.be 
  Jo Baert  Jo.baert@ieper.be 
  Peter De Groote  Peter.degroote@ieper.be 
Vlaams Belang - 2 zetels     
  Nancy Six
Fractieleider
Nancy.six@ieper.be 
   Dimitri Knockaert  Dimitri.knockaert@ieper.be 
Groen - 2 zetels
 

Jordy Sabels 

Fractieleider

 Jordy.sabels@ieper.be 
  Veerle Billiau  Veerle.billiau@ieper.be