Raad voor maatschappelijk welzijn

 raad voor maatschappelijk welzijn is identiek samengesteld als de gemeenteraad. Voor de legislatuur 2019-2024  telt de raad 31 raadsleden. De meerderheid wordt gevormd door Open Ieper (9 raadsleden), sp.a (5 raadsleden) en N-VA (3 raadsleden). Tot de oppositie behoren CD&V (10 raadsleden), Groen (2 raadsleden) en Vlaams Belang (2 raadsleden).

De raad voor maatschappelijk welzijn vergadert iedere eerste maandag van de maand aansluitend op de gemeenteraad in de raadzaal van het AC Auris. Deze zittingen zijn altijd openbaar, behalve wanneer het om persoonsgebonden aangelegenheden gaat. Je mag de openbare vergaderingen bijwonen als burger, maar je mag niet tussenkomen.

Agenda

Verslagen

Samenstelling

 
  Ann-Sophie Himpe
Voorzitter

Pappotstraat 3
8902 Ieper-Zillebeke
annsophie.himpe@live.be

Open Ieper

Open Ieper - 9 zetels 
  Emmily Talpe
Burgemeester
 
  Patrick Benoot  
  Diego Desmadryl  
  Edouard Wallays  
  Thijs Descamps  
  Isabelle Duquesne  
  Gaetan Dumoulin  
  Sarah Bouton  
sp.a - 5 zetels 
  Philip Bolle

Vleeshouwersstraat 10
8900 Ieper
philip.bolle@telenet.be
  Valentijn Despeghel Eigenheerdstraat 13
8900 Ieper
valentijn.despeghel@telenet.be 
  Ives Goudeseune

Zwarteleenstraat 81
8902 Ieper-Zillebeke
ives.goudeseune@telenet.be

 

 

Evelyn Bouchaert 

Fractieleider
Rozenwijk 16
8900 Ieper-Dikkebus
evelyn.bouchaert@abvv-wvl.be 
  Andy Verkruysse Zaalhof 1B / 3a
8900 Ieper
andy.verkruysse2@telenet.be 
N-VA - 3 zetels     
  Eva Ryde
Schepen
Adriaansensweg 66
8900 Ieper-Brielen
schepen.ryde@ieper.be 
 

Jan Delie

Fractieleider

 

Adriaansensweg 26
8900 Ieper-Brielen

 
  Dimitry Soenen
Schepen
 
Oppositie     
CD&V - 10 zetels 
  Katrien Desomer
Fractieleider
Diksmuidseweg 253
8904 Ieper-Boezinge

  Dieter Deltour

Maaldestedestraat 151
8902 Ieper-Zillebeke
 
  Stephaan De Roo

Gasthuisstraat 5
8906 Ieper-Elverdinge
 
  Jan Laurens Bloemendale 25
8904 Ieper-Boezinge
jan_laurens@telenet.be 
  Els Morlion Kortewildestraat 9
8902 Ieper-Hollebeke
els.morlion@skynet.be 
  Stefaan Williams Kasteelweg 49
8908 Ieper-Vlamertinge
stefaan.williams@gmail.com 
  Miet Durnez  
  Jan Breyne

Korte Meersstraat 1
8900 Ieper
janbreyne@telenet.be 
  Jo Baert  
  Peter De Groote  
Vlaams Belang - 2 zetels     
  Nancy Six
Fractieleider
Augustijnenstraat 149
8900 Ieper
info@nancysix.org 
   Dimitri Knockaert  
Groen - 2 zetels
 

Jordy Sabels 

Fractieleider

 
  Veerle Billiau