Raad voor maatschappelijk welzijn

De raad voor maatschappelijk welzijn is identiek samengesteld als de gemeenteraad. Voor de legislatuur 2019-2024  telt de raad 31 raadsleden. De meerderheid wordt gevormd door Open Ieper (9 raadsleden), Vooruit (5 raadsleden) en N-VA (3 raadsleden). Tot de oppositie behoren CD&V (10 raadsleden), Groen (2 raadsleden) en IEPER2030 (2 raadsleden).

De raad voor maatschappelijk welzijn vergadert iedere eerste maandag van de maand aansluitend op de gemeenteraad in de raadzaal van het AC Auris. Deze zittingen zijn altijd openbaar, behalve wanneer het om persoonsgebonden aangelegenheden gaat. Je mag de openbare vergaderingen bijwonen als burger, maar je mag niet tussenkomen.

Kalender 2021: 1 februari, 1 maart, 29 maart, 3 mei, 7 juni, 5 juli, 6 september, 4 oktober, 8 november en 6 december.

Raadpleegomgeving vanaf 1 juli 2021

Agenda (archief tot 30 juni 2021)

Verslagen (archief tot 30 juni 2021)

Raad voor Maatschappelijk welzijn live volgen 

Samenstelling

 
  Ann-Sophie Himpe
Voorzitter




Open Ieper - 9 zetels 
  Emmily Talpe
Burgemeester
 Emmily.talpe@ieper.be 
  Patrick Benoot  Patrick.benoot@ieper.be 
  Diego Desmadryl  Diego.desmadryl@ieper.be 
  Edouard Wallays  Edouard.wallays@ieper.be 
  Thijs Descamps  Thijs.descamps@ieper.be 
  Isabelle Duquesne  Isabelle.dusquesne@ieper.be 
  Gaetan Dumoulin  Gaetan.dumoulin@ieper.be 
  Sarah Bouton  Sarah.bouton@ieper.be 
Vooruit - 5 zetels 
  Philip Bolle

Philip.bolle@ieper.be 
  Valentijn Despeghel Valentijn.despeghel@ieper.be  
  Ives Goudeseune

 

 Ives.goudeseune@ieper.be 

 

Evelyn Bouchaert 

Fractieleider
Evelyn.bouchaert@ieper.be 
  Andy Verkruysse Andy.verkruysse@ieper.be  
N-VA - 3 zetels     
  Eva Ryde
Schepen
Eva.ryde@ieper.be 
 

Jan Delie

Fractieleider

 

Jan.delie@ieper.be 

 
  Dimitry Soenen
Schepen
 Dimitry.soenen@ieper.be 
Oppositie     
CD&V - 10 zetels 
  Katrien Desomer
Fractieleider
Katrien.desomer@ieper.be 
 Hans feys Hans Feys

hans.feys@ieper.be  
 
  Stephaan De Roo

Stephaan.deroo@ieper.be 
 
  Jan Laurens Jan.laurens@ieper.be  
  Miguel Gheysens Miguel.gheysens@ieper.be 
  Stefaan Williams Stefaan.williams@ieper.be  
  Miet Durnez  Miet.durnez@ieper.be 
  Jan Breyne

Jan.breyne@ieper.be 
  Jo Baert  Jo.baert@ieper.be 
  Peter De Groote  Peter.degroote@ieper.be 
IEPER2030 - 2 zetels     
  Nancy Six
Fractieleider
Nancy.six@ieper.be 
 Saskia Dehollander  Saskia Dehollander  Sakia.dehollander@ieper.be   
Groen - 2 zetels
 

Jordy Sabels 

Fractieleider

 Jordy.sabels@ieper.be 
 

Sam Vancayseele

Sam.vancayseele@ieper.be