Op vrijdag 2 oktober vindt in Bellewaerde de Race for the Cure plaats. Voor dit bijzondere evenement, dat in het teken staat van de strijd tegen borstkanker, zoekt Race for the Cure nog 20 gemotiveerde vrijwilligers.
Help mee tijdens de Race for the Cure
De vrijwilligers ondersteunen het evenement bij verschillende taken. Zo kan je onder meer aan de slag als seingever of meehelpen met een andere praktische taak.
Je hoeft geen ervaring te hebben. Enthousiasme, engagement en een glimlach zijn voldoende. Zowel individuele vrijwilligers als collega’s, vrienden of groepen zijn welkom.
Met enkele uren hulp draag je bij aan een avond vol hoop, verbondenheid en positieve energie voor duizenden deelnemers.
Praktisch
Datum: vrijdag 2 oktober
Uur: van 17 tot 21 uur
Locatie: Bellewaerde
Interesse om mee te helpen? Stuur dan een e-mail naar volunteers@think-pink.be. Je ontvangt vervolgens alle praktische informatie.
Zelf deelnemen?
Wie zelf wil deelnemen aan de Race for the Cure kan zich inschrijven voor de editie in Bellewaerde of kiezen uit één van de 23 andere locaties in België.
De inschrijvingen lopen snel.
👉 Inschrijven: https://www.raceforthecure.eu/nl/Participate/

